PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36625}

Rzeźnik

Le boucher
6,8 545
ocen
6,8 10 1 545
Rzeźnik
powrót do forum filmu Rzeźnik

Jałowy,

ocenił(a) film na 1

nie warto, po prostu strata czasu, do bólu przewidywalny i w zasadzie nie mówi nic, czego warto byłoby wysłuchać.
Szkoda czasu, choć to krótki film.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Nie obraź się, ale wg mnie to Twój krótki komentarz nie mówi nic, co warto by czytać.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Nie obraź się, ale wg mnie to Twój krótki komentarz nie mówi nic, co warto by czytać.

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

sory za podwójny komentarz, coś mi się tu net pieprzy, a zwłaszcza wolno chodzący filmweb.

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

Moim zdaniem Artysta lub Scott Pilgrim nie przemawiają na dziesiątkę, ale z kolei są filmy, które uwielbiamy wbrew znaczeniowej czy realizacyjnej mieliźnie. Polecam danie Rzeźnikowi jeszcze jednej szansy, zalinkowana przez kangura recenzja pokazuje, jaki ogrom ładunku emocjonalnego filmu można przeoczyć. Nie wiem, czy to wina źle dobranej pory seansu, w każdym razie po latach może film odbierzesz inaczej. Im dłużej oglądasz filmy, tym więcej dostrzegasz. Dla mnie to jeden z ulubionych filmów. Siedziałam zahipnotyzowana. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

Nieprawda. Film się zestarzał, ale to nie zmienia faktu, że zakończenie jest rozdzierające.

ocenił(a) film na 1
Dramat

Zakończenie jest. Film - nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones