Christina Hendricks

Christina Rene Hendricks

7,4
6 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Hendricks

wręcz idealna *-*
zakochałam się w niej oglądając "mad men"

Aliora

Zdecydowanie ma w sobie pewien Rudy urok :) , co prawda ten urok ma też wiele wspólnego z rozmiarem jej cycków. Tak szczerze to niedawno oglądałem parę czeskich produkcji i zastanawiam się czy Vica Kerekes (grała w "Do Czech razy sztuka", "Muzi v nadeji") nie jest od pani Hendricks ładniejsza..

deathbull

co racja to racja :-) Vica bije Christine na głowę, zwłaszcza usmiechem. No i chyba rozmiarem, ale pewien nie jestem, nie było dane mi sprawdzić....moje zycie jest nieudane...aaaaaaaaaaaa........................

Aliora

Boże.... jaka ona... przeciętna... .zwykła buzia, wielki tyłek i rude włosy. I to ma być sexapil?

Unibet_78

Yep. Wyobraź sobie, że większość mężczyzn woli kobiety z pełnymi kształtami (nie mylić z grubasami), a nie wieszaki gdzie nie ma za co złapać, a tym bardziej na co popatrzeć bo jak stanie taki wieszak bokiem to wygląda jakby był dwuwymiarowy :)

Jazzers

też jestem za krągłościami, ale ona jest niziutka i bardzo krępa co było widać na gali Emmy.... nie sexowna. Sexowna jest J.Lo

Unibet_78

Ona ma 170 cm wzrostu...Zdecydowanie nie jest niziutka i na taką nie wygląda :P

kathi

no właśnie wiem że ma 170 ale wyglądała naprawdę na niską... nie wiem czemu...

Jazzers

jest różnica między krągłą figurą a bezkształtną masą, która się zlewa z ramionami i aż brak szyi
http://us.cdn281.fansshare.com/photos/christinahendricks/christina-hendricks-baf ta-vettri-net-measurements-978404794.jpg

Agnika

Oj tam, oj tam. Jedna zła sukienka, jedno złe zdjęcie. Po nicku domyślam się, że jesteś kobietą, więc komentowanie wyglądu innych dziewcząt nie przystoi, a wręcz zalatuje zazdrością :-)

Jazzers

sorry, nie będę się pałować nad niezgrabną babą tylko dlatego że tak wypada, jest bezkształtna, a co się dzieje z jej cycami po zdjęciu stanika, a raczej tego rusztowania można się domyślić, cyce są za wielkie i obleśne, wiadomo że zboki będą się nad nimi pałować
a piękna kobieta wygląda tak
http://geekshizzle.com/wp-content/uploads/2014/07/Eva-Green-5.jpg

Agnika

na tym zdjęciu widać figurę Hendrickd najlepiej
http://supportyourlocalgunfighter.com/wp-content/uploads/Fatass-Christina-Hendri cks.jpg

Agnika

"De gustibus non est disputandum". Zwłaszcza jeśli zamierzasz obrażać ludzi mających inne zdanie niż ty :)

Jazzers

sam zacząłeś :P

Agnika

Nie prawda. Moja opinia nie uderzała w ludzi z odmiennym zdaniem. Ale niech ci już będzie :)

Jazzers

napisałam:
"jest różnica między krągłą figurą a bezkształtną masą, która się zlewa z ramionami i aż brak szyi"

a ty mi zarzuciłeś zazdrość o 40-letnią panią z nadwagą, odpowiedziałam ci w podobnym stylu

Agnika

Spoko. Mój błąd. Już się nie gniewaj:)

Agnika

Spoko. Mój błąd. Nie gniewaj się na mnie :)

Agnika

Zakładając, że 95% mężczyzn to zboki, a reszta geje i impotenci.
A link do brzydkiej figury Hendricks nie działa, prawdopodobnie nie istnieje :p

Aliora

podbijam.. ideał kobiecości wg mnie ;)

Aliora

mi się ona podoba, ma świetną figurę ,i ładna z twarzy ale bałgam ten kolor włosów ;o

Aliora

Niesamowita kobieta, przepelniona seksem!

Aliora

Jestem facetem, lubię krągłości, ale te piersi ją po prostu szpecą. Jest różnica między kształtnym, ładnym biustem a napompowanymi balonami. Twarz może być, czasem wygląda uroczo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones